4utci

Тарас Шевченко геніальний поет українського народу. Традиційно в березні вшановують пам'ять великого Кобзаря в усьому світі. У рамках тижня циклової комісії суспільних та гуманітарних дисциплін у Боярському коледжі екології та природних ресурсів був проведений конкурс читців поезій Т. Шевченка.

У ньому взяли участь студенти І курсів (І вікова категорія) та ІІ-ІІІ курсів (ІІ вікова категорія). Майстерною декламацією та акторською грою юні читці зачарували глядачів. Немовби зі сторінок «Кобзаря» вийшла чарівна Катерина (уривок твору прочитав Сандула Дмитро), вразила трагічністю долі і Лілея в інтерпретації Коваленко Марії. Неперевершеним було читання Бондар Анною поезії «Розрита могила». Майстерно передали ідеї віршів поетичного генія Гнатюк Дар’я, Осмоловський Володимир, Коломовченко Назарій, Жмур Олександр, Вангородська Тетяна, Черкевич Наталія, Філоненко Тетяна, Музичук Данило, Михайленко Владислав, Якубів Володимир, Чернявська Каміла, Яценко Владислава. Особливо емоційним був виступ Шиманської Юлії, Шиманської Марії та Бондар Катерини, які зачарували глядачів майстерною грою в інсценізації містерії «Великий льох».

 

У І віковій категорії переможцями конкурсу «Тарасове слово» стали:

1 місце – Бондар Анна (МД-18);

2 місце – Сандула Дмитро (КН-18);

3 місце – Коломовченко Назарій (А-18).

 

У ІІ віковій категорії перемогу здобули:

1 місце – Коваленко Марія (ГЗ-17);

2 місце – Якубів Володимир (Л-17);

3 місце – Вангородська Тетяна (МД-17) та Михайленко Владислав (СП-16).

 

Також журі відзначило неперевершену інсценізацію містерії «Великий льох» у виконанні Шиманської Юлії (МД-16) та Бондар Катерини (МД-16), Шиманської Марії.

Конкурс читців поезій Тараса Шевченка довів, що студенти Боярського коледжу екології та природніх ресурсів є гідними нащадками великого Кобзаря, які цінують та плекають його Слово!

 

Олександренко С. О.,

Вірко В. В., викладачі