blagoduyna akciya

 

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» Боярського коледжу екології і природних ресурсів приєдналися до всеукраїнської благодійної акції “Шлях додому” зі збору пластикових кришечок для допомоги пораненим захисникам України та очищення довкілля, яка 2 роки назад стала стратегічним відкритим громадським проектом Благодійного фонду «Лелекера».

За ініціативи викладачів Пушкар А.В. та Сидорко Н.Я. у грудні 2018 року було організовано і започатковано проведення благодійної акції «Для тебе це просто корок, а для нього – нове життя».

25 березня 2019 року, в рамках проведення тижня циклової комісії, було підведено підсумки. Студенти зі своїми батьками, викладачами та іншими працівниками коледжу зібрали величезну кількість пластикових кришечок, а саме 68,8 кг. Найбільше кришечок назбирали студентки групи ГЗ-17 Мишко Вікторія та Коваленко Марія.

26 березня 2019 року зібрані кришечки було передано представнику БО «Благодійного Фонду «Лелекера». Найбільш активні учасники акції були нагороджені подяками та сертифікатами від навчального закладу та зазначеного благодійного фонду. Дякуємо всім, хто приєднався до акції!