yunist fest

 

17 вересня 2019 року на базі коледжу відбувся IV Фестиваль творчих здобутків «Юність fest». Його учасниками стали студенти нашого навчального закладу та учні шкіл Києво-Святошинського та Васильківського районів. На святі були присутні почесні гості: Олег Єресько, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України; Богдан Опальчук, заступник начальника відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України; Оксана Вихованець, завідувач сектору молоді та спорту Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Програма фестивалю була насиченою. Учасники мали змогу взяти участь у майстер-класі з аквагриму, отримати цікаву інформацію щодо розведення та догляду за орхідеями, позмагатися у козацьких розвагах, відвідати виставку творчих робіт «Барви осені», подарувати свої таланти під час конкурсу «Дивосвіт талантів», переглянути відео «Коридорами мого навчального закладу». Всі присутні скуштували смачної каші, якою їх пригостили викладачі і студенти коледжу. Під час підведення підсумків учасники отримали грамоти, подяки і смаколики.

Закінчилося дійство традиційним святом холі, під час якого студенти вкотре продемонстрували, що життя різнобарвне і прекрасне, вони його цінують і люблять.

Наш фестиваль нагадує грайливий вітерець, який прилетить, розкуйовдить волосся, розворушить почуття, торкнеться ледь чутно струн нашої душі, розчулить абсолютно всіх і знову пуститься в мандри, знову відправиться на пошуки нових ідей і цікавих зустрічей через рік.

 

Наталія Гапонюк, завідуюча НМК