11 жовтня 2018 року на стадіоні ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги», приурочені до Дня Українського козацтва.

Змагання проходили між збірними командами груп студентів перших курсів. До складу кожної з команд входили 5 юнаків та 2 дівчини.

Змагання відкрив директор коледжу Кропивко С.В. У своєму виступі він розповів про історичне походження та значення свята, адже славні українські козаки завжди боронили нашу землю і прославляли її у віках.

Змагання відбулися з видів, які дозволили перевірити основні фізичні та моральні якості наших молодих козаків:

- штовхання набивного м’яча на відстань;

- стрибки в мішках;

- перекидання колеса (юнаки);

- біг з коромислом;

- метання мішків в ціль;

- перетягування линви.

На майданчику між учасниками вирувала справжня спортивна боротьба. Студенти прагнули здобути перемогу в командному заліку, проявляли міцний спортивний дух і силу волі.

Після закінчення змагань з естафет, місця розподілились таким чином:

1.Збірна команда груп – А-18; Ф-18 (куратори груп Яценко Л.Д., Радченко Л.С.)

2. Збірна команда груп - МД-18; М-18(куратори груп Алєксова Л.М., Мірошниченко Т.В.)

3. Команда групи Е-18 (куратор групи Манішевська Н.М.)

Дуже цікаві та захоплюючі змагання відбулися і у перетягуванні линви, де кожна команда мала величезне бажання перемогти та отримати почесний кубок коледжу. В упертій боротьбі перемогу святкувала збірна команда груп А-18 і Ф-18.

Вдячні спонсорам наших змагань: директору коледжу Кропивку С.В., заступнику директора з виховної роботи Гетьманчик І.П., завідуючим відділень Якимовському Р.В. та Грицишин Н.М.

 

Циклова комісія Фізичного виховання та захисту Вітчизни