24.10.2018 р. студенти ВП НУБіП України "Боярського коледжу екології і природних  ресурсів" прийняли участь у навчально-виховному заході на тему "Архітектура будови персонального комп'ютера".

Куратор групи КН-15 Семенюта І.Л. разом зі студентами четвертого курсу відвідали КЗ КОР «Боярську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів» з метою спонукання учнів до саморозвитку та самовдосконалення в галузі комп'ютерних систем та технологій. Студенти розповідали про внутрішні пристрої ПК, в ігровій формі задавали питання учням та отримували відповіді на свої питання. Як виявилося діти молодших класів мають значний багаж знань про архітектуру системного блоку. За активні відповіді та дискусіїї учні отримували подарунки від студентів.

Ми дуже вдячні адміністрації школи за те, що нам дозволили провести цей захід, за теплий прийом та екскурсію стінами школи. Щиро Вам дякуємо Зінаїдо Іванівно, бажаємо вам творчих успіхів, професійної наснаги та частіше запрошуйте нас до себе, ми будемо раді відвідати Вас ще не з одною навчально-виховною програмою від коледжу!!!