В рамках проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін студенти випускних курсів разом з викладачами завітали до Національного Банку України.

Під час екскурсії вони відвідали Операційну залу та музей грошей Національного банку, який являється культурним центром та, звісно ж, освітньою платформою.

Група змогла не тільки почути змістовну розповідь про еволюцію грошей, а й побачити це наочно. Вони змогли доповнити свої знання з історії виникнення грошей і української гривні зокрема, а також з понять, що стосуються купівельної спроможності грошей, їх вартості в часі, з основними правилами користування грошима, з елементами захисту сучасних грошей.

Студенти найближчим часом стануть найважливішим споживачем фінансових послуг серед фізичних осіб і формуватимуть вимоги клієнтів до банківської системи,  адже саме молодь є  носієм прогресивної свідомості, але водночас не дуже замислюється про необхідність заощаджень. Тому головне завдання при спілкуванні зі студентами – пояснити їм важливість підвищення свого рівня фінансової грамотності.

Родзинкою екскурсії став експонат колекційної золотої монети випущеної до Євро-2012, вагою – 300 г чистого золота, номінальною вартістю – 500 грн, грошова вартість якої становить 1 млн грн. Кульмінацією цієї події стала можливість власноручно відчеканити сувенірну монету та отримання її на згадку.

 

Пушкар Ю.Г., викладач