10 січня 2019 року ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко зустрівся з трудовим колективом ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів». На зустрічі був присутній Олег Єресько, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання.

Перед початком працівники переглянули відео фільм про святкування 120-ї річниці НУБіП України.  Директор коледжу Сергій Кропивко зробив підсумки роботи колективу у складному і напруженому 2018 році та подякував Станіславу Миколайовичу за підтримку й допомогу.

У своєму виступі Станіслав Ніколаєнко  звернув увагу присутніх на важливу роль освіти в сучасному світі. Він зазначив, що НУБіП України є флагманом аграрної освіти в Україні і належить до кращих університетів світу. Ректор відмітив успішну вступну кампанію 2018 року, святкування 120-річчя навчального закладу. Багато уваги приділив ролі технікумів і коледжів у підготовці фахівців. Зазначив, що зупинятися і стояти на місці не можна. Окреслив завдання на 2019 рік. Треба працювати над питанням придбання обладнання для навчальних лабораторії, оновлювати і підсилювати кадровий потенціал, активно співпрацювати з громадськими організаціями та комерційними структурами аграрного напрямку, активізувати наукову роботу, залучати до неї якомога більше студентів, їх участі у предметних олімпіадах Важливе місце має належати соціальній роботі. Традиційно актуальними лишаються підготовка якісних фахівців і виховання справжніх патріотів та профорієнтаційна робота. Кожен структурний підрозділ повинен мати свою візитівку, те особливе, що робить навчальний заклад привабним для абітурієнта. Маємо рухатися вперед, працювати, створювати нові знання, співпрацювати з бізнесом, аграрною, лісовою, харчовою та іншими галузями, не залежно від складності ситуації в нашій державі.

На завершення Станіслав Ніколаєнко окреслив шляхи реформування університету, а директор коледжу Сергій Кропивко запевнив, що колектив буде працювати над вдосконаленням матеріальної бази навчального закладу.

 

Наталія Гапонюк, завідуюча НМК