«Спільним у науки і шахів є те, що ці заняття

вимагають дисциплінованості в досягненні окресленої мети»

Макс Ейве, чемпіон світу з шахів

23 лютого 2019 року у спортивній залі ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» були проведені змагання: «Особистий відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району з шахів на призи Олександра Тигова».

У змаганнях взяли участь діти шкільного віку (до 17 років) окремо юнаки, дівчата та студенти 1-2 курсів коледжу. Серед 65 учасників змагань не тільки мешканці Києво-Святошинського району, а й спортсмени з м. Києва та області.

Головний суддя - Іван Захарук, суддя національної категорії.

Перед початком змагань до учасників звернувся директор ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» Кропивко С.В. Він ознайомив з історією навчального закладу, його традиціями. Розповів як по закінченню школи стати студентом нашого коледжу, а потім - продовжити навчання в НУБіП України.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся Олександр Тигов. Він побажав міцного здоров`я та перемоги в змаганнях сильнішим!

Чемпіонат пройшов в хорошій дружній атмосфері.

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій, продемонструвавши високі спортивні результат та величезне бажання здобути перемогу.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями відповідного ступеня та цінними подарунками.

 

Кліх Роман, завідувач кабінету фізичного виховання