23 лютого 2019 року директор Боярського коледжу екології і природних ресурсів Кропивко Сергій Володимирович, зустрівся зі слухачами курсів бджільництва, які навчаються в нашому навчальному закладі. Він розповів про славетну історію коледжу. Наголосив, що саме із Практичної школи бджільництва, заснованої в 1902 році Олексієм Хомичем Андріяшевим, бере свій початок коледж.

Зі слів директора слухачі дізналися, що саме в 2006 році, після п’ятдесятирічної перерви, в коледжі було відновлено підготовку бджолярів на професійно-технічних курсах і щороку кількість бажаючих навчатися на них зростає. У 2018 році на курси закінчили 76 бджолярів. Варто зазначити, що зараз на курсах навчається 52 особи. Функціонує група дистанційної форми навчання, яка нарахавує 18 осіб.

Сергій Володимирович ознайомив слухачів із переліком спеціальностей. за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів. Він закликав присутніх рекомендувати коледж до навчання своїм рідним та близьким. На завершення зустрічі, всі разом сфотографувалися перед головним корпусом коледжу.

 

Микола Войналович, завідувач відділу навчальної

(виробничої) практики.