12  березня 2019 р., в рамках тижня циклової комісії гуманітарних та суспільних дисциплін, члени історичного клубу «Холодний Яр» прочитали викладачам і студентам коледжу лекцію на тему: «Боярський коледж – колиска української революції».

Перед аудиторією виступили:

galochka1  Карпенко Владислав – член історичного клубу «Холодний Яр»;

galochka1 Гребенюк Людмила Василівна – лауреат ордену Княгині Ольги, член історичного клубу «Холодний Яр», депутат Княжицької сільської ради;

galochka1  Дудич Любов Юріївна – бібліотекар села Княжичі.

Студенти та викладачі коледжу поглибили свої знання про історичні події, які відбувалися в Боярці, Княжичах, Жорнівці, Хотові з 1917 по 1945 рр. Дізналися про надзвичайно цікаві факти, які десятиліттями були замовченими і недослідженими. Лектори розповіли про вагомий внесок в розвиток української держависті визначних особистостей: Пилипа Васильовича Драника (псевдонім – Косар), отамана Орлика, Сергія Єфремова, отамана Маркао Шляхового та ін., які стали на захист патріотичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави. А найголовніше доповідачі розкрили тісний взаємозв’язок історії, визначних діячів з Боярським технікумом.

Дякуємо за змістовні цікаві виступи! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Людмила Радченко, викладач