З метою виконання навчальної  програми з дисципліни «Захист Вітчизни» 14 та 15 травня 2019 р. студенти перших курсів під керівництвом викладачів коледжу Кліха Р.П. і Павлюка С.Д. взяли участь у військово-польових зборах, які проходили  на базі кафедри військової підготовки НУБіП України.

Студенти ознайомилися з матеріально-технічною базою кафедри, технікою, усіма видами стрілецької зброї та правилам поводження з нею; основами тактичної і стройової підготовки.

Викладачі кафедри на високому професійному рівні провели заняття та надали студентам всі необхідні знання з військової справи.

З метою продовження співпраці з кафедрою військової підготовки НУБіП України 16 травня в коледж завітав полковник Андрієвський А.П., який детально ознайомив студентів старших курсів з перевагами навчання в НУБіП України та запросив навчатися на кафедрі для паралельного здобуття військової спеціальності та офіцерського звання.

Ми вдячні НУБіП України, завідувачу кафедри військової підготовки полковнику Єсаулову А.О. та колективу кафедри за теплий прийом наших студентів, цінні поради у військово-патріотичному вихованні молоді.


Роман Кліх, Сергій Павлюк, викладачі