У Боярському коледжі шануються традиції, які передаються з покоління в покоління. Одна з них - на День молоді, в останню неділю червня, до коледжу на зустріч поколінь приїздять випускники минулих років. Так і цього року рідний коледж  зібрав в своїх стінах колишніх студентів різних поколінь, але всіх їх об’єднувало одне — це любов до свого  навчального закладу та повага до викладачів.

   Обличчя  гостей світилися радістю та  очікуванням  зустрічі з юністю. Адже багато хто з них не бачився з друзями та викладачами вже багато років. А так хочеться дізнатися, як склалася доля у одногрупників.  

Колишніх студентів привітав директор коледжу Сергій Кропивко. Він розповів про сьогодення коледжу та перспективи його розвитку, висловив подяку всім колишнім і нинішнім співробітникам навчального закладу, а також присутнім в залі випускникам.

У теплій родинній атмосфері присутні мали нагоду поділитися досягненнями та здобутками як в родинному, так і в професійному житті. На жаль, не всі змогли прибути на цю поважну зустріч, адже стан здоров’я та відстань не дали такої можливості для частини випускників нашого навчального закладу.

Мистецькі привітання гостям подарували студенти коледжу. Випускники під час свята мали можливість переглянути фотокартки, згадати студентські роки, поспілкуватися зі своїми однокурсниками та викладачами.

Шановні випускники, вітаємо Вас з ювілеями випусків та бажаємо творчих звершень, професійного зростання, і пам’ятайте, - двері рідного навчального закладу завжди відкриті для Вас.

Наступна зустріч випускників відбудеться в останню неділю червня 2020 року.