Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБіП України продовжує набір на денну форму навчання абітурієнтів на основі базової середньої освіти. Станом на 8 липня (18 год.) всього до приймальної комісії подали 222 заяви. Всі спеціальності користуються попитом серед вступників. Найбільше заяв подано на спеціальності «Менеджмент» і «Комп’ютерні науки». Ближчим часом очікуємо від МОН України доведення державного замовлення. Нагадуємо, що у минулому році для нашого навчального закладу було виділено 120 державних місць. Маємо надію, що в цьому році державне замовлення буде не менше. Тому, на кожній спеціальності, очікуємо від 10 і більше таких місць.

З 10 липня 2019 року розпочинається прийом документів на денну форму навчання абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти та на основі ОКР «Кваліфікований робітник». На жаль, для таких вступників місць державного замовлення не виділяється. Але вартість контрактної форми навчання порівняно невисока - близько 8 тис. грн. (залежно від спеціальності). А вартість навчання на заочній формі - до 5, 5 тис.грн.

Наші майбутні студенти! Не втратьте нагоди навчатися в одному з кращих навчальних закладів і отримати престижну і затребувану на ринку праці професію! Коледж чекає Вас!