12 лютого 2019 р. викладачі коледжу, Стельмах А., Лис Л., Рубан О., Семенюта І. та Якимовський Р., взяли участь у III Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка проходила на базі КНУ імені Тараса Шевченка.

Представники освітніх закладів різних рівнів акредитації з усієї України мали змогу ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, а для реалізації спільних освітніх і дослідницьких проектів - розширити шляхи співпраці з членами СПІЛКИ АВТОМАТИЗАТОРІВ БІЗНЕСУ.

У наш час понад понад 300 закладів вищої освіти України мають великий досвід ефективного використання програмних продуктів і технології систем автоматизації бізнесу та широко використовують їх у навчальній, науковій, адміністративній діяльності.

Конференція була спрямована на підвищення кваліфікації викладачів і престижу викладацької діяльності, всебічне інформування щодо нових тенденцій у сфері використання систем автоматизації бізнесу та їх інтеграції в освітній процес, розширення знань та поглиблення навичок у роботі з такими системами.

По закінченню викладачі отримали іменні сертифікати учасника.

 

 

Ольга Рубан, викладач