Студентів спеціальності 101 Екологія не зупинити у інтенсивному русі дистанційного навчання. Вони постійні і активні учасники предметних олімпіад, флешмобів тощо. Перебуваючи на карантині, турбуються про екологічні проблеми України, зокрема побутового сміття та його переробки.

Бакумова Катерина і Філоненко Тетяна, студентки групи Е-18, вирішили долучитися до екоакції, яку проводить «Всеосвіта»: «Геть поліетилен! Дайош екосумки!».

Екоторба, екосумкапакет  багаторазового використання, що виготовлений або з натуральних матеріалів, або з таких  плімерів, що швидко розкладаються під дією природних  ферментів пакетів. Головна ідея екоторб - альтернатива  пластиковим пакетам. Виготовлені з міцних матеріалів, такі торби служать набагато довше звичайних поліетиленових.

Навіщо нам екосумка?

Лише 1-3% пластикових пакетів потрапляють на переробку. А решта плаває в морях та океанах, лежить у землі та розкладається - дуже і дуже повільно. Щорічно від пластикових пакетів помирає близько 100 тисяч морських тварин та близько мільйона морських птахів. За добу в організм людини потрапляє близько 330 часток мікропластику - він є у воді, їжі та навіть у повітрі.

Поший ЕКОсумку та збережи природу!!!