Розпочалась вступна компанія!

Сьогодні, 30 червня 2020, Боярський коледж екології і природних ресурсів НУБІП України розпочав прийом документів абітурієнтів 2020 року. На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи в процедуру. Скринінг температури, масковий режим, соціальна дистанція, вологе прибирання приміщень дещо сповільнило роботу приймальної комісії. Але її відповідальний секретар, Лариса Ященко, запевнила, що всі бажаючі подати документи сьогодні будуть прийняті. Перші розпочали вступну компанію вступники за денною формою навчання на основі базової середньої освіти (9кл.). Термін прийому документів для них буде тривати до 13 липня 2020 р. А іспити розпочнуться з 14 липня 2020 р.

Ще зранку біля приймальної комісії почали збиратись майбутні студенти з батьками. Їх цікавило все: і який прохідний бал на місця державного замовлення на ту чи іншу спеціальність, яка вартість контракту, чи є вільні місця у гуртожитку, харчування у їдальні… Значна частина абітурієнтів записались на підготовчі курси онлайн, які сьогодні розпочались. Їх вартість - 500 грн за предмет.

Робота приймальної комісії була професійною та злагодженою. Досвідчені працівники давали вичерпні відповіді на питання батьків та абітурієнтів. На відміну від минулих років міністерські сервера працювали без затримки, тому незважаючи на карантин загальна кількість заяв за перший день роботи на рівні минулорічних показників.

Шановні батьки та абітурієнти! Ми чекаємо на ВАС за адресою: вул. Сільгосптехнікум 30, м. Боярка Києво-Святошинського району, Київської області. Приймальна комісія знаходиться в корпусі №1, аудиторія №5

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00. Субота з 9:00 до 14:00

Неділя вихідний. Обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Як до нас дістатися з м. Києва:      

  • від станції метро «Теремки» маршрутними таксі №305 до зупинки «Боярка»;
  • від станції метро «Виставковий центр» маршрутними таксі №303, 724, 726, 757, 172, 791 до зупинки «Боярка»;
  • електропотягом до станції «Боярка», далі маршрутним таксі №1 до зупинки «Коледж».