Шановні колеги, дорогі студенти, батьки!

 

Щиро вітаю вас із початком навчального року та особливим святом - Днем знань!

Для одних це хвилюючий день початку студентського життя, для інших - новий навчальний рік на улюбленій роботі. Переконаний, саме від того, наскільки успішно буде здійснюватися взаємодія педагогів та їх вихованців, залежить майбутнє країни, всього світу. Так було, так є і так буде. Але сьогодні це свято викликає ще і тривогу: вже сьомий рік в Україні війна, людство бореться зі страшною і підступною хворобою. Це спонукає кожного цінувати життя й берегти власне здоров’я, турботливо ставитися до життя і здоров’я близьких, берегти природу. Світ змінюється – змінюємося ми, вчимося жити і працювати у складних і незвичних умовах. Вірю в педагогічний колектив і переконаний, що разом ми робитимемо все можливе, щоб створити і покращити умови навчання. Адже всіх нас, незалежно від віку та статусу «студента» або «викладача», об'єднує одне - ми йдемо по цікавій дорозі безперервного пізнання світу, набуття нових знань і плідного обміну ними. Саме це - вільний дух знань, відкриттів, атмосфера творчості і творення - головна цінність нашого навчального закладу. А першочергове завдання педагогічного колективу - не втратити жодного студента, зберегти в усіх природну допитливість і потяг до навчання, дати відчуття безпеки і поваги до кожного.

Прагнення до нового, незвіданого, бажання рости і розвиватися - все це дозволяє нам досягати успіхів, ставити цілі і досягати їх. Викладацьке співтовариство Коледжу вміло поєднує традиційні методи з новаторськими, прагне до постійного розвитку, працює на випередження. Творчо спрямовані студенти коледжу досягають значних результатів у навчальній, дослідницькій, науковій, творчій та громадській діяльності.

Переконаний, що, незважаючи на виклики, разом ми здійснимо найсміливіші задуми і плани, тому що є допитливі студенти та працьовиті, віддані своїй справі викладачі.

Бажаю всім міцного здоров'я, благополуччя, щастя і любові, нехай цей навчальний рік принесе усім безліч нових емоцій, творчу енергію і успіх! Памятаймо - сила української освіти й науки, як і суспільства у цілому – у обєднанні наших дій.

Закликаю: будьте активними, навчайтеся новому, не зупиняйтеся в розвитку власного таланту, який може згубити лише збайдужіння людини.

Нехай ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, хай буде корисним і вдалим новий навчальний рік! Будьмо сильними! Будьмо разом!

 

З повагою, директор коледжу Сергій Кропивко