31 серпня 2017 року в Боярському коледжі екології і природних ресурсів відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Директор коледжу  Сергій Кропивко привітав всіх першокурсників   з світлим, наповненим змістом святом — Днем Знань, наголосивши на тому, що вони зробили правильний вибір коледжу та професій, які будуть актуальними завжди. Студентські лави поповнилися першокурсниками, якими стали 155 юнаків і дівчат.

Радість   свята розділив  перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк. У вітальному слові він   підкреслив, що саме коледж є тим  навчальним закладом, який дає ґрунтовні базові знання для тих, хто хоче продовжити навчання в університеті  і для тих, хто по його закінченні  працюватиме на виробництві.

Викладачі і студенти були раді бачити на урочистостях ректора університету Станіслава Ніколаєнка. Вітаючи першокурсників, він зазначив, що в коледжі, завдяки високопрофесійному педагогічному колективу, студенти здобудуть глибокі сучасні знання з обраного фаху та будуть мати унікальну можливість розвивати творчі і лідерські якості.   Він наголосив на перспективах навчання в НУБіП України, адже  університет є освітньою перлиною України і лідером серед вищих навчальних закладів не лише регіону, а й країни в цілому.   За свою історію він дав путівку в життя понад 175 тисячі фахівців. Серед його  випускників два голови Верховної Ради України, понад сотня народних депутатів,  керівники галузей, видатні науковці і виробничники.  Тому основне завдання студентів – старанно вчитися, адже    провідні компанії змагаються за молоді таланти.  

Розділила радість свята і привітала колектив голова Києво-Святошинської райдержадміністрації  Мирослава Смірнова. Вона вручила подяки РДА директорові коледжу Сергію Кропивку, викладачу Олені Мікосянчик і  студентам Іванні Задорожній та Іллі Танасюку. Мирослава Смірнова подарувала бібліотеці коледжу   підручники.

Почесними гостями  були заступник міського  голови м. Боярки Тетяна  Кочкова і професор кафедри дендрології та лісової селекції НУБіП України  Сергій Ковалевський.

 Запрошений отець Сергій після молитви дав студентам настанови від Бога і благословив їх на успішне навчання.