21463341 472525619799003 6819630114754552510 n

        "Місто Професій" - це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Сьогодні, 9 вересня 2017 року, Боярський коледж екології і природних ресурсів прийняв участь у цьому заході.

У парковій зоні Боярки розгорнулось імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина віком від 2 до 18 років отримала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".
Особливою популярністю користувались наші викладачі геодезії та землеустрою - кожній малечі кортіло заглянути у окуляри приладів. Не менш цікаво було дивитись на бджіл у вулику через прозору стінку, та скуштувати запашного меду. Всі були у захваті від можливості створити композицію із квітів чи посіяти насіння. Малеча розбирала і складала персональний комп’ютер, а їх ніхто за це не сварив...
Старанні юні "працівники" за гарну роботу отримали заробітну плату витратити, яку можна було в крамниці солодощів на території "Міста Професій"