З метою набуття нового досвіду і знань, 11 вересня завідувач відділу практичного навчання коледжу Войналович Микола відвідав завод з переробки та фасування меду Beehive в Черкаській області, який офіційно в цей день відкрив Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.

Це один з кращих заводів в світі з виробництва високоякісного меду з інвестицією близько €10 мільйонів та потужністю у 16 000 тонн готової продукції на рік, на якому працюють 115 робітників

Команда Beehive ставить перед собою завдання вийти на провідні позиції в світі з продажу українського меду як готової продукції, а не сировини, як більшість експортерів продають український мед за кордон. До речі, Україна сьогодні посідає третє місце з виробництва меду в світі і перше в Європі.

Важко повірити, але ще півтора року команда Beehive вигадувала бренд, якого не існувало, а зараз в чистому полі стоїть новий технологічно досконалий завод, який має сертифікат FSSC 22000, який гарантує якість та безпеку продукції. На заводі застосовуються міжнародні стандарти пакування й маркування.

Варто зазначити, що «Біхайв» має власну промислову пасіку біля 1 тис бджолосімей, в найближчих планах збільшити її до 10 тис бджолосімей.

Наразі мед в скляній тарі з етикетками Beehive експортується до країн ЄС, Канади та США.