Вступне випробовування з біології

Спеціальність 101 Екологія

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бакумова Катерина Сергіївна 7 сім
2 Бондар Анна Євгеніївна 7 сім
3 Бондаренко Богдана Олександрівна 5 п’ять
4 Бушко Назар Сергійович 5 п’ять
5 Гарячий Ілля Вікторович 7 сім
6 Дебелий Іван Олексійович 8 вісім
7 Дубицький Євген Костянтинович Не з’явився
8 Емм Олег Володимирович Не з’явився
9 Івахно Владислав Євгенович 6 шість
10 Ларин Михайло Сергійович 7 сім
11 Лістрова Анна Валеріївна 6 шість
12 Опанасенко Ігор Олександрович 6 шість
13 Тимошенко Микита Ігорович 5 п’ять

14

Тимощук Артьом Миколайович 7 сім
15 Філоненко Тетяна Валеріївна 6 шість

 

Спеціальність 201 Агрономія

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Балацюк Тарас Андрійович Не з’явився
2 Глянь Станіслав Юрійович 8 вісім
3 Коломовченко Назарій Вадимович 5 п’ять
4 Кольоса Андрій Леонідович 8 вісім
5 Кузьменко Олексій Ігорович 4 чотири
6 Мазурик Віктор Сергійович 6 шість
7 Мокрієнко Віталій Володимирович 5 п’ять
8 Руссєв Володимир Степанович 4 чотири
9 Сивак Ярослав Іванович 6 шість
10 Стремілов Даніїл Сергійович 6 шість
11 Хмиз Денис Сергійович 4 чотири
12 Ярошовець Ярослав Сергійович 6 шість

Спеціальність 205 Лісове господарство

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бадерлан Володимир Борисович 5 п’ять
2 Бородін Дмитро Володимирович 7 сім
3 Гамарник Тарас Віталійович 8 вісім
4 Грищенко Микола Миколйович 4 чотири
5 Жмур Андрій Віталійович 8 вісім
6 Івакін Юрій Олександрович 8 вісім
7 Іванюк Віктор Ігорович 9 дев’ять
8 Колісніченко Іван Богданович 9 дев’ять
9 Кондратьєв Нікіта Олександрович 7 сім
10 Новіцький Іван Сергійович 8 вісім
11 Осмоловський Володимир Вікторович 9 дев’ять
12 Попович Андрій Андрійович 7 сім
13 Пророченко Олександр Васильович 7 сім
14 Рибак Раїса-Таїса  Дмитрівна 8 вісім
15 Титаренко Максим Андрійович 7 сім
16 Хохлов Олександр Олександрович 6 шість
17 Чуткий Ілля Сергійович 7 сім

 

Спеціальність 206 Садово-паркове господарство

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Александрова Марина Сергіївна 7 сім
2 Басараба Емілія Василівна 4 чотири
3 Бірюк Аріанна Сергіївна 6 шість
4 Буркацька Марина Володимирівна 6 шість
5 Гупал Вадим Сергійович 4 чотири
6 Злиденний Ярослав Олександрович 7 сім
7 Кириленко Єва Андріївна 4 чотири
8 Кузьменко Денис Валерійович 8 вісім
9 Луцький Микола Володимирович 5 п’ять
10 Малько Ольга Євгеніївна 5 п’ять
11 Махиборода Анастасія Михайлівна 6 шість
12 Милоградов Ілля Олександрович 6 шість
13 Петренко Катерина Олександрівна 8 вісім
14 Петренко Олександр Євгенійович 4 чотири
15 Субота Катерина Ігорівна 5 п’ять
16 Тімонов Михайло Максимович 4 чотири
17 Черкевич Наталія Олександрівна 4 чотири
18 Черниченко Єлизавета Олегівна 5 п’ять
19 Черняк Єлизавета В’ячеславівна 8 вісім
20 Яценко Артем Андрійович 4 чотири

 

 

 

 

Вступне випробовування з математики

Спеціальність 075 Маркетинг

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бондар Анна Сергіївна 7 сім
2 Должанський Олег Олександрович 4 чотири
3 Жмур Олександр Віталійович 5 п’ять
4 Злиденний Ярослав Олександрович 7 сім
5 Лазуренко Маргарита Андріївна 9 дев’ять
6 Лоїк Альона Андріївна 6 шість
7 Махиборода Анастасія Михайлівна 5 п’ять
8 Огієнко Галина Володимирівна 9 дев’ять
9 Субота Катерина Ігорівна 4 чотири
10 Таран Владислав Віталійович 7 сім
11 Філоненко Тетяна Валеріївна 4 чотири
12 Черевко Артем Сергійович 4 чотири
13 Чернявська Каміла Анатоліївна 6 шість

 

Спеціальність 073 Менеджмент

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Аржаной Іларіон Павлович 4 чотири
2 Войцюшевська Софія Андріївна 5 п’ять
3 Задибчук Каміла Юріївна 7 сім
4 Івахно Владислав Євгенович 4 чотири
5 Кузнєцова Олександра Сергіївна 4 чотири
6 Лайчук Анна Сергіївна 8 вісім
7 Музичук Данило Євгенович 5 п’ять
8 Науменко Данило Дмитрович 5 п’ять
9 Пожиткова Марина Олексіївна 7 сім
10 Саф`ян Анна Олександрівна 5 п’ять

 Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Агоштон Дар`я Іванівна 8 вісім
2 Адрусяк Данило Степанович 9 дев’ять
3 Безпалько Анастасія Олександрівна 6 шість
4 Власенко Аліна Василівна 9 дев’ять
5 Деркач Вікторія Костянтинівна 5 п’ять
6 Канцідал Вікторія Володимирівна 8 вісім
7 Мотрич В’ячеслав Вікторович 8 вісім
8 Невгад Богдан Петрович 4 чотири
9 Опанасенко Ігор Олександрович 7 сім
10 Притиченко Анастасія Петрівна 6 шість
11 Романченко Анастасія Миколаївна 4 чотири
12 Садлій Валерій Валерійович 7 сім
13 Свередюк Аліна Василівна 8 вісім
14 Сокольвак Леся Валентинівна 7 сім
15 Соломонюк Ольга Денисівна 9 дев’ять
16 Фаюра Анна Сергіївна 9 дев’ять

17

Хижняк Діана Дмитрівна 9 дев’ять
18 Чуткий Ілля Сергійович 5 п’ять

 

Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Бей Едуард   Андрійович 4 чотири
2 Бушко Назарій Сергійович 4 чотири
3 Гупал Вадим Сергійович 8 вісім
4 Коляда Сергій Сергійович 6 шість
5 Куліков Владислав Олегович 4 чотири
6 Ларин Михайло Сергійович 4 чотири
7 Міщенко Марія Анатоліївна 10 десять
8 Олексенко Владислав Станіславович 4 чотири
9 Остапець Володимир Олександрович 4 чотири
10 Петренко Олександр Євгенійович 7 сім
11 Сєріков Данило Андрійович 6 шість
12 Терещенко   Віталій Олексійович 6 шість
13 Тимошик Василь Олександрович 10 десять
14 Хмиз Денис Сергійович 9 дев’ять
15 Хохлов Олександр Олександрович 4 чотири

                   

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника                                          Кількість балів
цифрами словами
1 Андреев Артем Валерійович 6 шість
2 Володченко Владислав Олександрович 7 сім
3 Гарячий Ілля Вікторович 9 дев’ять
4 Галецький Сергій Ігорович 4 чотири
5 Гребенюк Тетяна Анатоліївна 4 чотири
6 Грибенюк Владислав Олександрович Не з’явився
7 Дейко Андрій Володимирович 4 чотири
8 Деркач Максим Костянтинович 5 п’ять
9 Журавель Владислав Олегович 5 п’ять
10 Загреба Богдан Володимирович 5 п’ять
11 Казаков Максим Вікторович 5 п’ять
12 Карпович Денис Олегович 8 вісім
13 Ковтун Андрій Валерійович 9 Дев’ять
14 Кочин Анастасія Михайлівна 8 вісім
15 Круц Владислав Олександрович 4 чотири
16 Лемешенко Семен Сергійович 6 шість
17 Лісніченко Іван Вікторович 8 вісім
18 Малюшицький Богдан Петрович 7 сім
19 Марущак Микола Миколайович 10 десять
20 Мельник Андрій Миколайович 6 шість
21 Менчура Віталій Володимирович 5 п’ять
22 М'ялик Іван Вікторович 7 сім
23 Осадко Єгор Іванович 9 Дев’ять
24 Петриченко Микола Миколайович 6 шість
25 Пилипчук Роман Андрійович 4 чотири
26 Півень Максим Олегович 6 шість
27 Пігура Назарій Романович 9 Дев’ять
28 Принципал Олександр Євгенович 7 сім
29 Пророченко Олександр Васильович 10 десять
30 Ратушний Назарій Олегович 7 сім
31 Решетняк Микола Володимирович 6 шість
32 Сандула Дмитро Валентинович 8 вісім
33 Суч Богдан Сергійович 10 десять
34 Терентьєв Дмитро Євгенійович 4 чотири
35 Толкачьов Богдан Євгенійович 4 чотири
36 Федько Анастасія Володимирівна 9 Дев’ять
37 Харенко Олег Віталійович 4 чотири
38 Черняк Єлизавета В'ячеславівна 7 сім
39 Юзвінський Єгор Олександрович 6 шість

Дочірні категорії