Новий закон України «Про освіту» набирав чинності 28 вересня 2017 року за винятком окремих його положень, які запрацюють упродовж 2018–2019 рр.

Детальніше...

Джерело: "Українська правда. Життя"

7 грудня Верховна Рада ухвалила Державний бюджет України на 2018 рік.

Головний кошторис країни є одним із головних інструментів стратегічного управління, отже за його цифрами можна побачити реальні пріоритети посадовців.

Аналізуємо, що ж світить освіті?

Детальніше...

3

У сучасному світі, де у більшості людей є доступ до інтернет мережі, бути освіченим спеціалістом у певній галузі – не означає закінчити університет та отримати державний диплом. Адже у віртуальному просторі є все необхідне, аби освоїти безліч спеціальностей. Звісно ж, лікарем ви через інтернет не станете, але, наприклад, можете вивчити основи дизайну, стати копірайтером чи освоїти базові знання з філософії.

 

Ми пропонуємо вам добірку різноманітних онлайн-ресурсів для самоосвіти:

Детальніше...

Атестація педагогічних працівників здійснюється відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6.10.2010 № 930.

Пунктом 4.7 Положення передбачено, що присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно. Але для певних категорій педагогічних працівників є винятки стосовно такої послідовності. Зокрема, цим пунктом встановлено, що педагогічні працівники, які мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

Тому викладачеві коледжу, який має науковий ступінь кандидата наук, може бути присвоєно більш високу кваліфікаційну категорію, включаючи «спеціаліст вищої категорії».

Детальніше...

2

У Міністерстві освіти і науки створили групу, яка має розробити Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Відповідний наказ підписала міністр Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

Детальніше...