001

rozkladV

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ ПО ЧИСЕЛЬНИКУ

ЗМІНИ ДО СТАБІЛЬНОГО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ НА П`ЯТНИЦЮ

17 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

УВАГА!

ЗАНЯТТЯ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЬ З 1 ПО 3 ПАРУ

 

193 «Геодезія та землеустрій», 5.08010102 «Землевпорядкування»

Дні тижня Пари ЗВ-15 ауд
П`ятниця 1 Землевпорядне проектування 36
ГЗ-17
3 Інформатика 31

122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»,

5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів»

Дні тижня Пари КН-16 ауд
П`ятниця 1-2 Вища математика 114
КН-17
3 Іноземна мова 218
КН-15
1 Об`єктно-орієнтоване програмування 29
КН-14
1 Проводитись не буде -
2-3 НП з ПБД 22

073 «Менеджмент», 5.03060101 «Організація виробництва»

Дні тижня Пари М-17 ауд
П`ятниця 3 Культурологія 210
ОВ-15
3 Макроекономіка 12

072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 5.03050802 «Оціночна діяльність»

Дні тижня Пари Ф-16 ауд
П`ятниця 1 Безпека життєдіяльності 118
2 Укр.мова (проф.) 26
ОД-15
1-3 НП з Оціночної діяльності 24

075 «Маркетинг», 5.03050701 «Маркетингова діяльність»

Дні тижня Пари МД-16 ауд
П`ятниця 1 Іноземна мова (проф.) 218
2 Основи філос.знань 23
МД-15
2 Фінанси підприємства 12
3 Фізичне виховання 10

201 «Агрономія», 101 «Екологія», 5.04010602 «Прикладна екологія»

Дні тижня Пари Е-17 ауд
П`ятниця 1 Інформатика 31/22
3 Фізична культура 10/10
Е-16
2 Фізична культура 10
Е-15
1 Укр.мова (проф.) 26
2 Метеорологія і кліматологія 107
3 Іноземна мова (проф.) 214
Е-14
1-2 Екологія агросфери 103
3 Екологічна експертиза 107

205 «Лісове господарство», 5.09010301 «Лісове господарство»

Дні тижня Пари Л-16 ауд
П`ятниця 2 Економічна теорія 222
Л-15
2 Грунтознавство 205
3 Озеленення 121
Л-14
1-3 Обладнання деревообр.виробн. 302

206 «Садово-паркове господарство», 5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»

Дні тижня Пари СП-16 ауд
П`ятниця 1 Грунтознавство з осн.землер. 205
3 Безпека життєдіяльності 118
СП-15
1 Економіка підприємства 222
2 Іноземна мова (проф.) 218
3 Декоративні газони 115

101 «Агрономія», 5.09010303 «Промислове квітництво»

Дні тижня Пари А-16 ауд
П`ятниця 2 Механізація та автоматизація робіт 102
3 Фізична культура 10
ПК-15
1 Інформатика і комп. 25
3 Агрохімія 205
ПК-14
1 Захист рослин
3 Автоматизована обробка інформації 25

* ЧЕРГОВА ГРУПА    М-17           

                                                                    Методист відділення                                  Соловей Д.С.

zmroz

zaochroz

ekzamroz

likvidroz

vodiiroz

stabroz