grucushun   

Грицишин Наталія Михайлівна

Завідуюча технічного відділення

Викладач-методист, викладач вищої категорії

 

Тел: (04598) 32-787

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: навчальний корпус № 1, к.39

 Технічне відділення створено у 2016 році шляхом проведення реорганізації структури коледжу. До його складу входить 2 випускні циклові комісії: інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін;  технічних дисциплінНа відділенні здійснюється підготовка фахівців за такими спеціальностями:

193 ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ

Галузь діяльності: знімальні роботи зі складанням топографічних карт і планів, знімальні роботи пов`язані з веденням земельного кадастру, картографічні роботи та збирання даних, моніторинг, економіка і правова оцінка земель і нерухомості.

275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Галузь діяльності: транспортне обслуговування, перевезення вантажів і пасажирів, організації дорожнього руху, організація роботи транспорту в регіонах і транспортних вузлах.

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Галузь діяльності: програмне забезпечення інформаційних управлінських систем і технологій, інтелектуальних систем і технологій, інтелектуальних систем прийняття рішень та автоматизованого проектування, ІТ-служби підприємств і організацій та установ усіх галузей.

206 САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Галузь діяльності: проектування і створення озеленення на територіях різного призначення.

205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО

Галузь діяльності: ведення лісогосподарських робіт щодо створення, формування лісових насаджень і заготівлі лісогосподарської продукції.