Умови доступності коледжу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Студенту
-
Опубліковано: 10 жовтня 2023
-
Перегляди: 1370
На виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, у Відокремленому структурному підрозділі «Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» проводиться робота щодо забезпечення доступності навчальних приміщень коледжу для осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення, зокрема у 2021 році головним державним інспектором відділу нагляду Головного управління Держпраці у Київській області Мазурок В.А. проведено обстеження фактичного технічного стану закладу освіти та складено Акт, в т.ч. щодо доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до Боярського ФК НУБіП України (стор 3)
Згідно з Актом, Відокремлений структурний підрозділ «Боярський фаховий коледж НУБіП України» передбачив та забезпечив доступність будівель та навчальні приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, безпосередньо забезпечений доступ до будівлі, навчальних класів та іншої інфраструктури.
Вхід на територію обладнаний доступними елементами інформації про об’єкт. Вхід у навчальний корпус № 1 коледжу облаштований пандусом, що забезпечує підйом осіб з інвалідністю на рівень входу в будівлю, а відтак до рівня 1-го поверху. Уздовж двох сторін пандуса встановлена огорожа з поручнями. Перед пандусом облаштована площадка. Вхід у будівлі корпус №2 та гуртожиток розташовані на рівні 1 поверху і не потребують пандусу. Приміщення першого поверху широкі й відповідають нормам ДБН_V2240-2018.
Облаштоване місце для паркування автомобіля особи з інвалідністю на стоянці автотранспорту коледжу з позначенням знаками та горизонтальною розміткою, відповідно до Правил дорожнього руху.
Біля входу у навчальні корпуси коледжу та гуртожиток є черговий вахтер з роботою 24 години на добу, в обов’язки якого входить сповістити відповідальну особу для супроводу осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення на території Боярського ФК НУБіП України, яка визначена наказом по коледжу. Особа з особливими освітніми потребами та інші маломобільні групи населення можуть скористатись дзвоником для виклику чергового вахтера.
Для вищезазначених категорій здобувачів фахової передвищої освіти створено необхідні умови для вільного доступу до навчальних приміщень Боярського ФК НУБіП України та місць загального користування.
Крім того, для подальшого покращення якості перебування осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення на території Боярського ФК НУБіП України, дирекцією коледжу був розроблений та затверджений «План заходів щодо забезпечення доступності будівель, приміщень і прибудинкової території Боярського ФК НУБіП України для осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення».
