pdf Положення про порядок перевірки дипломних проектів здобувачів освіти на наявність плагіату
pdf Договір НУБіП № 554 від 13.10.2021
pdf Безкоштовні програми перевірки тексту на плагіат

 pagiat

Випадки списування, запозичення робіт один в одного стали нормою  їх навчання у студентському середовищі. Намагання донести до здобувачів освіти, що кожен з них особистість, кожна думка цінна, кожен має право висловитись, не боячись помилитися, а якщо й помилився – то завжди є можливість помилку виправити… не приносять бажаних результатів. Адже саме так здобуваються знання, життєвий досвід, виховується повага до чужої праці. Вчитися треба на власних помилках. 

Виходячи з того, що ВСП «Боярський ФК НУБіП України» є структурним підрозділом університету, з метою виявлення плагіату в наукових, навчальних роботах здобувачів освіти та його недопущення коледж використовує сервіс перевірки на плагіат - UNICHECK  на підставі договору (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-09-22-003120-c), укладеного між НУБіП України та компанією Антиплагіат.

Використання сервісу сприятиме  покращенню якості коледжанської освіти, а саме:

  • запобігання дублювання домашніх та індивідуальних робіт здобувачів освіти;
  • поширення запозиченої одноосібної думки на академічну групу серед здобувачів освіти;
  • розвитку власних навичок коректної роботи з джерелами інформації;
  • дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань;
  • активізації самостійної та індивідуальної творчої роботи при створенні авторського твору та відповідальності за порушення загальноприйнятих правил цитування в коледжі.