30 листопада 2021 року здобувачі освіти групи МД-19 Скрипняк Альона, Мельник Олександр, Ганенко Марія прийняли участь у круглому столі «Актуальні питання захисту інформації». 

9 листопада 2021 року здобувачі освіти Боярського фахового коледжу Щиголєва Анастасія (група МД-20) та Мала Христина студентка І курсу спеціальності «Маркетинг» взяли участь у творчому конкурсу проєктів «Українська мова в об’єктиві», який організував Київський університет імені Бориса Грінченка. цьому заході. Усього на конкурс надійшло 113 робіт з різних куточків України.

У номінації «Відеопроєкт» почесне третє місце зайняла Щиголєва Анастасія. Окрему нагороду у номінації «За креативність» отримала, студентка І курсу спеціальності «Маркетинг».

З 1 вересня до 7 листопада 2020 року спільнота активних освітян Всеосвіта проводила Всеукраїнську дистанційну олімпіаду «Всеосвіта Осінь-2020», в якій наші вихованці показали гарні результати. Зокрема, Толока Анастасія (група МД-20) зайняла почесне третє місце в олімпіаді з української літератури.

25 жовтня 2019 р. викладачі циклової комісії економічних дисциплін провели виховний захід на тему: «Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе», метою якого було виховати гордість за свою професію, сприяти розвиток мислення та формування естетичного смаку. До участі були залучені студенти всіх курсів спеціальності «Маркетинг».

Участь студентів група МД-17 Тетяни Вангородської, Анастасії Павлюк, Марії Сатановської у науково-практичній конференції «Актуальні питання прикладних наук очима молодих». (28 листопада 2019р. )

Участь студентів група МД-17 Тетяни Вангородської та Анастасії Павлюк в ІІІ обласній олімпіаді з «Безпеки життєдіяльності» серед студентів ЗВО І-ІV рівнів акредитації. Наша команда зайняла ІІІ місце. (4 квітня 2019 року)

 

З 21 по 25 жовтня 2019 р. в коледжі пройшов предметний тиждень циклової комісії економічних дисциплін. 

Під час його проведення пройшли різнопланові заходи:

  • перегляд аудіовізуального документального твору «Нейромаркетинг: підірвати мозок споживача»;
  • ярмарка «Кухні народів світу»; 
  • зустріч з професорами кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП України;
  • інтеленктуальна гра«Брейн-ринг»;
  • VI міжвузівська студентська науково-практична конференція «Перспективи розвитку аграрної економіки України»;
  • виховний захід на тему: «Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе».

Викладачі і студенти творчо підійшли до проведення заходів. У кінці тижня переможці та найактивніші учасники отримали нагороди.