Бренд-аудит у м.Боярка проведений!!!
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 23 вересня 2020
-
Перегляди: 568

У Всесвітній день прибирання 18 вересня 2020 року в рамках кампанії «Побачив? Прибери!» студенти спеціальності 101 Екологія ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» на території студмістечка коледжу провели Бренд-аудит 2020 ВПЕРШЕ!
Всі разом провели час на природі, зібрали сміття та «скарби», провели сортування за типом та брендом та визначили #ЧиєСміття забруднює нашу країну найбільше.
Бренд-аудит 2020 та екологічна акція «Побачив? Прибери!» в цифрах:
- 40 учасників;
- 34 пакети пластику;
- 16 пакетів скла;
- 950 г пластикових кришечок;
- 5 одиниць лікарських засобів;
- 176 батарейок;
- зафіксували 54 виробника;
- більше 300 одиниць сміття.
Абсолютним «Переможцем» Бренд-аудиту 2020 проведеного у м.Боярка стала корпорація The Coca-Cola Company.
Все зібране сміття передали до пунктів прийому вторсировини та небезпечних відходів на переробку.
Зробимо Україну чистою разом!!!
#чиєсміття
#brandaudit2020
#breakfreefromplastic
@ngo.o.zero















