Людина завжди знаходиться в ситуації вибору. Для випускників шкіл це питання є особливо актуальним, адже від вибору майбутньої професії залежить і подальший життєвий шлях.

9 жовтня 2020 року викладач Вірко Вікторія Василівна, з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів, активно провела профорієнтаційну роботу в школах Києво-Святошинського району. Майбутні абітурієнти ознайомились з спеціальностями, умовами прийому до коледжу, перевагами навчання у нашому навчальному закладі. Незважаючи на досить складну ситуацію в країні, сподіваємось, що серед учнів цих шкіл, обов’язково будуть студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів.