27 вересня 2020 року світ відзначав Всесвітній день туризму.

Це не лише професійне свято тих, хто працює в галузі туризму, це також і свято для всіх, хто любить подорожі й не уявляє своє життя без мандрів.

Саме до цього дня, спільнота Eko-молодь&Ukraine Одеського державного екологічного університету організувалала флешмоб з 29 вересня по 16 жовтня, в якому активну участь взяли студенти спеціальності 101 Екологія.

Дівчата поділились власними фото з подорожей по Україні, враженнями і розповіли свою історію мандрівок.

Поки кордони закриті, через коронавірус, саме час для дослідження власної країни, адже в Україні стільки мальовничих міст, парків та місць!

#eco_odeku_tourism

#eco_odeku

         #БКЕіПР