Незнання, а в більшості випадків – ігнорування законів природи призводить до страшних наслідків. Доказ цього – екологічна криза сучасності, що зумовлена вичерпанням життєво важливих природних ресурсів. Одним із наймогутніших важелів виходу з кризи, яка склалася у відносинах людини з природою є формування знань про гармонійні взаємозв’язки між суспільством і природою, принципи раціонального природокористування, світоглядні переконання, про те, що природа, яка нас оточує, є нашою домівкою, і її збереження є умовою виживання людства.

Ми не можемо повернути час назад та змінити наслідки своєї діяльності. Але якщо ми працюватимемо разом, то здатні попередити ще більші втрати для довкілля і допомогти відновити природу нашої Планети.

Здобувачі освіти ВСП «Боярський ФК НУБіП України» (група МД-20) взяли участь у конкурсі, який відбувся в рамках до акції «Година Землі». Основна мета – розширення знань про природу, формування уявлень про необхідність захисту навколишнього середовища, дотримання правил належної поведінки у довкіллі, формування морально-естетичного ставлення до природи, почуття відповідальності за все живе на Землі.

Вітаємо Вас з перемогою!

Диплом І ступеня – Кравчук Каріна, Гороімчук Сніжана, Бойко Любов, Скорба Анастасія.

Диплом ІІ ступеня – Толока Анастасія.

Диплом ІІІ ступеня – Пузанова Олександра, Агоштон Аліна.

Ми впевнені, що досвід участі в цьому конкурсі Вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів Вам, натхнення та творчості!

 

Т. Пузир, викладач