Прихід весни спонукає до благоустрою присадибних ділянок і території навчального закладу. Викладачі циклової комісії технічних дисциплін разом з працівниками господарської частини 16.04.2021р. завзято та гуртом першими розпочали весняну толоку 2021. Карантинні обмеження не стали на заваді. Дотримуючись вимог безпеки працівники, без допомоги студентів, наводять лад: загрібають, виносять сміття, вирубують сухостій, висаджують квіти…
Трудова естафета передається викладачам економічних дисциплін.
Коледж чепуриться і з нетерпінням чекає галасливих, веселих, невгамовних, талановитих студентів.

 

 
Сергій Кропивко, директор.