Студенти коледжу долучилися до флешмоб-естафети здорового способу життя, як засобу зміцнення іммунітету, формування здорового духу і зміцнення фізичної витривалості в умовах пандемії Covid-19 та попередження впливу негативних наслідків тридцяти пятирічної Чорнобильської катастрофи на фізичний стан здоров`я студентської молоді. Захід організував і провів Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Незважаючи на те, що в теперішніх умовах відсутності живого спілкування, флешмоб виявився вдалим, викладачі фізичної культури досягли своєї основної мети: змотивувати молодь до усвідомлення необхідності вести здоровий спосіб життя, що передбачає не лише відсутність шкідливих звичок, але й громадянську та соціальну активність.