rozkladV

zmroz

zaochroz

ekzamroz

likvidroz

vodiiroz

stabroz

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ ПО ЗНАМЕННИКУ

ЗМІНИ ДО СТАБІЛЬНОГО РОЗКЛАДУ ЗАНЯТЬ НА ПОНЕДІЛОК

21 ТРАВНЯ 2018 РОКУ

193 «Геодезія та землеустрій», 5.08010102 «Землевпорядкування»

Дні тижня Пари ГЗ-17 ауд
Понеділок 4 Біологія 220
ГЗ-16
1-3 НП Нівелювання 34
ЗВ-15
1-3 НП Комп`ютерна 33
ЗВ-14 дипломне проектування

22 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»,

5.05010101 «Обслуговування програмних систем і комплексів»

Дні тижня Пари КН-15 ауд
Понеділок 1-3 НП ООП 29
КН-16 за розкладом ДПА
КН-14 дипломне проектування

073 «Менеджмент», 5.03060101 «Організація виробництва»

Дні тижня Пари М-17 ауд
Понеділок 1 Зарубіжна література 225
М-16 за розкладом ДПА
ОВ-15 виробнича технологічна практика

072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 5.03050802 «Оціночна діяльність»

Дні тижня Пари Ф-17 ауд
Понеділок 3 Зарубіжна література 23
Ф-16 за розкладом ДПА
ОД-15 виробнича практика

075 «Маркетинг», 5.03050701 «Маркетингова діяльність»

Дні тижня Пари ауд
Понеділок МД-16 за розкладом ДПА
МД-15 виробнича практика

201 «Агрономія», 101 «Екологія», 5.04010602 «Прикладна екологія»

Дні тижня Пари Е-16 ауд
Понеділок 1 Інформатика 31
2 Біологія 220
3 Заг.біологія 220
4 Здача заліків -
  Е-17
1 Хімія 204/109
Е-15
1-3 НП МВПНС 107
Е-14 виробнича переддипломна практика

205 «Лісове господарство», 5.09010301 «Лісове господарство»

Дні тижня Пари Л-15 ауд
Понеділок 1-3 НП Ґрунтознавство 205
Л-16 за розкладом ДПА
Л-14 виробнича переддипломна практика

206 «Садово-паркове господарство», 5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»

Дні тижня Пари СП-17 ауд
Понеділок 2 Географія 116
4 Фізична культура 10/10
СП-15
1-3 Навчально-виробнича практика 109
СП-16 за розкладом ДПА

101 «Агрономія», 5.09010303 «Промислове квітництво»

Дні тижня Пари ауд
Понеділок А-16 за розкладом ДПА
ПК-15 виробнича переддипломна практика

* ЧЕРГОВА ГРУПА    А-16                                  Методист відділення                                  Соловей Д.С.