Традиційно новий начальний рік у Боярському фаховому коледжі розпочинається засіданням педагогічної ради, яка відбулася 04 серпня. На початку роботи було затверджено її склад і план роботи на 2022-2023 навчальний рік, які представив заступник директора з навчальної роботи Віктор СИДОРКО.

З рішенням кадрової комісії присутніх ознайомив директор коледжу Сергій КРОПИВКО. Разом з тим він повідомив про особливості підготовки коледжу до нового навчального року.

Ілона ПАШЕНЦЕВА, відповідальна секретар приймальної комісії, доповіла про результати вступної кампанії, яка проходила в незвичних і складних умовах.

Як буде проходити освітній процес у І семестрі 2022-2023 навчальному році розповів заступник директора з навчальної роботи Віктор СИДОРКО.

Педагогічна рада затвердила голів циклових комісій і графік проходження курсів підвищення кваліфікації.

Заступник директора з виховної роботи Іванна ГЕТМАНЬЧИК виступила з питанням формування академічних груп і призначенням класних керівників.

Завідувачі відділень Наталія ГРИЦИШИН і Руслан ЯКИМОВСЬКИЙ ознайомили з результатами семестрового контролю за ІІ семестр 2021-2022 навчального року.

Педагогічна рада розглянула ряд важливих питань. Ми розпочинаємо новий навчальних рік в складних умовах, які вимагатимуть нових підходів і нестандартних рішень. Педагогічний колектив налаштований на продуктивну працю. Це наш фронт. Наближаємо перемогу разом!