У третю неділю листопада відзначаємо одне з найважливіших професійних свят – День працівників сільського господарства України.

Сільськогосподарська галузь для України завжди була однією з найважливіших у сфері розвитку економіки. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це стан душі і покликання. Лише людина, що закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня, у свята і в будні, будь-якої пори року.

За роки незалежної України вам, як ніколи, довелося збирати цьогорічний урожай в складні часи воєнного стану. Сіяти під ракетним дощем, рятувати поля від шкідників та рашистських паразитів, «конфісковувати» ворожу техніку для потреб ЗСУ, збирати врожай на замінованих полях, ремонтувати трактори й трошки українські танки, платити податки та донатити на армію — це все під силу нашим аграріям. Вони дійсно тримають аграрний фронт і підтримують не тільки продовольчу безпеку в тилу, а й бійців на передовій. 

Від імені колективу Боярського фахового коледжу щиро вітаємо Вас із Днем працівників сільського господарства України.

Висловлюємо шану і подяку всім, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Міцного здоров’я, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою директор коледжу Сергій КРОПИВКО