День самоврядування – особливий захід, адже це саме той день, коли можна спробувати себе у ролі викладача. Цього року під час предметного тижня циклової комісії гуманітарних та суспільних дисциплін Боярського фахового коледжу студенти були переповнені приємним хвилюванням, адже розуміли – все залежить від них.
Якщо до цього дня хтось думав, що бути педагогом легко, то під час Дня самоврядування переконалися в тому, яка неймовірна відповідальність лежить на сучасному викладачеві. І не дарма, адже всі заняття студенти провели на належному рівні, продемонстрували неабиякі вміння та підготовку. Найрозумніші та найсміливіші спробували себе у ролі викладачів, старанно виконували їх функції, осягнули об’єм тієї роботи, яка робиться задля студентів та внесли свої креативні ідеї.
Велика відповідальність була покладена на кращих студентів, які завчасно отримали теми занять та провели їх у своїх групах, а викладачі мали змогу згадати студентські роки.
День самоврядування Заняття проводились дистанційно і очно. Студенти зрозуміли, як непросто одночасно контролювати дисципліну, вміло подати матеріал заняття та зацікавити всіх учасників. День самоврядування пройшов у групах перших, других, третіх курсів з дисциплін «Історія: Україна і світ», «Іноземна мова», «Історія української державності», «Філософія».
Для багатьох студентів коледжу День самоврядування став чудовою можливістю самореалізації та самоствердження себе як неординарної особистості, посприяв вихованню почуття причетності та відповідальності за те, що відбувається навколо них.
Олена МІКОСЯНЧИК,
викладач гуманітарних та суспільних дисциплін