Громадське обговорення освітньо-професійної програми «Екологія» (вступ 2026)
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Екологія
-
Опубліковано: 05 травня 2026
-
Перегляди: 726
У Відокремленому структурному підрозділі «Боярський фаховий коледж НУБіП України» відбулося громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Екологія» для підготовки фахових молодших бакалаврів за спеціальністю Е2 «Екологія» (вступ 2026 року).
До обговорення долучилися представники академічної спільноти, науковці, роботодавці та здобувачі освіти. Захід модерувала керівник групи кадрового забезпечення спеціальності Надія Манішевська.
У ході обговорення було представлено пропозиції щодо оновлення змісту освітньо-професійної програми з урахуванням результатів попередньої акредитації та рекомендацій експертів. Зокрема, запропоновано:
- оновити структуру окремих освітніх компонентів;
- уточнити зміст дисциплін екологічного спрямування;
- інтегрувати інноваційні технології у навчальний процес.
Учасники заходу акцентували увагу на важливості:
- врахування сучасних вимог ринку праці;
- посилення практичної складової підготовки майбутніх екологів;
- розширення баз виробничої практики;
- удосконалення матеріально-технічної бази;
- організації зустрічей із фахівцями-практиками та проведення виїзних занять.
Окрему увагу було приділено результатам анкетування здобувачів освіти щодо якості освітньо-професійної програми, які також врахують при її вдосконаленні.
За результатами обговорення учасники підтримали запропоновані зміни та рекомендували освітньо-професійну програму «Екологія» для подальшого розгляду методичною радою коледжу.
Надія МАНІШЕВСЬКА,
керівник групи кадрового забезпечення





