16 березня 2024 року в Боярському академічному ліцеї «Престиж» відбулися змагання з Відкритого кубку КЗ СК «Боярка» з настільного тенісу.

Учасники змагань були розподілені за віковими групами. Наші студенти змагалися в групі 14-17 років. Добре організовані змагання та хороший настрій надав можливість учасникам продемонструвати хороші результати.

Наші студенти стали переможцями та призерами Кубку з настільного тенісу. Так, серед юнаків перше місце зайняв Єгорченко Денис (М-22), трете місце – Романов Роман (А-21). Серед дівчат перше місце зайняла Ярош Анастасія (СП-22), третє – Воробей Марія (М-22).

Вітаємо наших кращих тенісистів із заслуженою перемогою!

 

Роман КЛІХ,

викладач фізичного виховання