Студенти Боярського фахового коледжу – переможці турніру з настільного тенісу
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 18 березня 2024
-
Перегляди: 228
16 березня 2024 року в Боярському академічному ліцеї «Престиж» відбулися змагання з Відкритого кубку КЗ СК «Боярка» з настільного тенісу.
Учасники змагань були розподілені за віковими групами. Наші студенти змагалися в групі 14-17 років. Добре організовані змагання та хороший настрій надав можливість учасникам продемонструвати хороші результати.
Наші студенти стали переможцями та призерами Кубку з настільного тенісу. Так, серед юнаків перше місце зайняв Єгорченко Денис (М-22), трете місце – Романов Роман (А-21). Серед дівчат перше місце зайняла Ярош Анастасія (СП-22), третє – Воробей Марія (М-22).
Вітаємо наших кращих тенісистів із заслуженою перемогою!
Роман КЛІХ,
викладач фізичного виховання







