Майбутні агрономи проходитимуть практику у Німеччині
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 24 травня 2024
-
Перегляди: 249
Завдяки співпраці коледжу, НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ВФПО та Асоціації Аграр Контакт Інтернаціонал (АКІ) в рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». 20 травня 2024 року БІЛОГУБ Іван та ВОВК Назар, здобувачі освіти третього року навчання спеціальності 201 Агрономія, вирушили на піврічну практику на фермерські господарства півдня Німеччини.
Бажаємо майбутнім агрономам успішного проходження практики та повернення до коледжу з новим багажем знань для подальшого застосування у професії.
Лариса ЯЩЕНКО, завідуюча лабораторією
практичного навчання та сприяння працевлаштування




