15 травня у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося фінальне засідання ХІIІ «Фестивалю студентської науки-2024» на якому підводили підсумки та визначали кращі студентські наукові гуртки. Участь у засіданні взяли 137 учасників, зокрема представники 27 кращих студентських наукових гуртків навчально-наукових інститутів, факультетів та структурних підрозділів НУБіП України.

Наш коледж на фінальному засіданні ХІIІ «Фестивалю студентської науки - 2024» представляла староста предметного гуртка «Екосфера», здобувачка ІІІ курсу, спеціальності 101 «Екологія» Іванна РАДОК, керівник гуртка Надія МАНІШЕВСЬКА, викладач екологічних дисциплін.

Роботу гуртків оцінювала комісія у складі представників ради молодих вчених університету. Члени комісії відзначали актуальність й ефективність наукових досліджень, участь і результативність у науково-технічних заходах, зокрема всеукраїнських та міжнародних наукових конкурсах й конференціях, публікаційну активність студентів-гуртківців нашого університету.

За результатами засідання ХІІІ «Фестивалю студентської науки -2024» предметний гурток «Екосфера» посів перше місце.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових успіхів і здобутків!

 

Іванна ГЕТМАНЬЧИК,

заступник директора з виховної роботи