Військове волонтерство здобувачів освіти є важливим внеском у підтримку захисників України. Воно формує патріотичну свідомість, відповідальність та навички організаційної діяльності.

З початку повномаштабної війни здобувач освіти групи ТТ-24 Андрій ЛИСЕНКО, волонтер, тероборонець, капелан (псевдонім Андрій ДОБРО), підтримуючи захисників України, активно займається військовою волонтерською діяльністю. Разом з невеликою командою виробляє різні прилади й установки, долучається до збору гуманітарної допомоги, організації благодійних заходів для збору коштів на потреби ЗСУ. Окрім цього, Андрій допомагає вести інформаційну кампанію у соціальних мережах, сприяючи поширенню правдивої інформації про війну. Завдяки своїй діяльності він робить вагомий внесок у підтримку військових і здобуває цінний досвід командної роботи й організації волонтерських ініціатив.

Від усього серця висловлюємо Андрію щиру подяку за його невтомну працю, відданість і безкорисливу допомогу нашим захисникам. Його активна волонтерська діяльність, спрямована на підтримку українських військових, є неоціненним внеском у нашу спільну справу – наближення Перемоги.

Завдяки небайдужості, ініціативності та самовідданості наші воїни відчувають підтримку та турботу, що надихає їх боротися за незалежність і свободу України. Андрій – приклад справжнього патріотизму, людяності та сили духу.

Бажаємо йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень! Нехай добро, яке він дарує іншим, повертається йому сторицею!

 

Наталія ГРИЦИШИН,

завідуюча технічного відділення