Викладачі Боярського фахового коледжу взяли участь у Форумі академічної доброчесності
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 21 лютого 2025
-
Перегляди: 220
20 лютого 2025 року викладачі Боярського фахового коледжу долучилися до Форуму академічної доброчесності, який відбувся у Вінницькому фаховому технічному коледжі. Захід проходив у змішаному форматі та об’єднав освітян, науковців і фахівців з усієї України.
Основною метою Форуму було обговорення ефективних підходів до забезпечення академічної доброчесності в освітньому процесі в умовах сучасних викликів, зокрема впливу штучного інтелекту на освіту. Учасники розглянули такі ключові теми, як етичні аспекти застосування штучного інтелекту, запобігання плагіату та академічним маніпуляціям, а також інтеграція принципів академічної доброчесності в навчальні програми.
Серед спікерів були провідні експерти у сфері освіти, зокрема представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сумського державного університету та ІТ-індустрії. Учасники заходу отримали можливість ознайомитися з найкращими практиками академічної доброчесності, обмінятися досвідом і напрацювати конкретні стратегії для впровадження прозорих освітніх процесів.
Боярський фаховий коледж продовжує підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток якісної освіти, та інтегрувати передові практики академічної доброчесності у навчальний процес. Дякуємо організаторам за плідну дискусію та можливість професійного зростання!
Ірина СЕМЕНЮТА,
завідуюча економічного відділення












