Захист звітів з навчальної практики в групі МД-23
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 26 червня 2025
-
Перегляди: 292
Навчальна практика з дисципліни «Маркетинг» є ключовим елементом у формуванні кваліфікованих фахівців – маркетологів. Вона надає здобувачам освіти унікальну можливість поглибити теоретичні знання, отримані під час лекцій, та здобути практичні навички, необхідні для ефективної роботи за обраною спеціальністю.
Здобувачі академічної групи МД-23, які навчаються за освітньо-професійною програмою Маркетинг, успішно представили та захистили звіти з навчальної практики, продемонструвавши достатній рівень підготовки та готовність до майбутньої професійної діяльності.
Захист звітів відбувся у форматі конференції, яку організувала керівник практики Ольга БЕРЮХ. Здобувачі представили змістовні доповіді з презентаціями, що дозволило ефективно продемонструвати результати своєї роботи.
Високу оцінку від керівника практики отримали звіти здобувачів ФПВО: Анжеліки ХОВРАХ, Ольги ОНІЩЕНКО, Едуарда ЛИСИХ, Ліни ПОЛІЩУК, Володимира ВЄЛІКОВА, Вероніки ЛЮБИЧ, Амалії АКСЮТІНОЇ, Валерії ЄРМАКОВОЇ. Презентації робіт, графічні матеріали показали, що всі студенти вміють користуватися методиками досліджень, робити правильні висновки.
Студенти мали право обирати для аналізу підприємство самостійно. Деякі з них продовжили досліджувати підприємства, на прикладі яких виконували курсові роботи з навчальної дисципліни «Маркетинг».
Наприкінці захисту викладач Ольга БЕРЮХ засвідчила, що здобувачі пройшли практичну підготовку на достатньому рівні, позитивним є те, що значна кількість їх планує працювати за фахом, розуміють проблеми маркетингової політики підприємств у період невизначеності.
Сподіваємося, що компетентності, набуті здобувачами ФПВО під час проходження навчальної практики, стануть надійним підґрунтям для їхнього професійного зростання!
Ольга БЕРЮХ,
викладач маркетингових дисциплін












