27 жовтня 2025 року відбулася зустріч групи кадрового забезпечення зі спеціальності J8 Автомобільний транспорт зі здобувачами фахової передвищої освіти нового набору. В ході заходу було детально розглянуто структуру освітньо-професійної програми, основні освітні компоненти та навчальні дисципліни, що забезпечують формування ключових компетентностей у сфері автомобільного транспорту.

Керівник групи кадрового забезпечення спеціальності ознайомив здобувачів ФПО зі змістом освітньо-професійної програми, структурою, логічною побудовою, переліком й обсягом компонентів.

Особливу увагу було приділено навчальним дисциплінам, які забезпечують практичну підготовку, співпраці з роботодавцями та проходженню виробничої практики на підприємствах. Було підкреслено важливість інтеграції теоретичних знань з практичними навичками для подальшого професійного зростання в сучасних умовах. Обговорено формати співпраці з потенційними роботодавцями, що забезпечує актуальність навчального контенту та сприяє подальшому працевлаштуванню.

Презентація завершилася активним обговоренням, де здобувачі освіти мали змогу отримати відповіді щодо змісту програми, графіку навчання та можливостей для особистого розвитку. Особливо здобувачів освіти  цікавило питання алгоритм вибору вибіркових дисциплін, як формуються результати навчання, загальні та спеціальні компетентності.

Студенти отримали чітке уявлення про дану освітньо-професійною програму, що дозволить їм стати висококваліфікованими фахівцями.

 

Сергій КРОПИВКО, керівник групи кадрового забезпечення

із спеціальності J8 Автомобільний транспорт