Всеукраїнський онлайн-тренінг
- Деталі
- Автор: Редактор
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 03 лютого 2026
-
Перегляди: 118
Нещодавно відбувся онлайн-тренінг «Формування екологічної культури серед учнівської молоді та її вплив на українську ідентичність, безпеку і якість життя сьогодні та майбутніх поколінь» до якого долучилися понад 200 представників молодіжного лідерства з усієї України. На заході були присутні здобувачі фахової передвищої освіти Боярського фахового коледжу спеціальності 101 Екологія Сніжана ГРИНЮК та Денис ЗАДИБЧУК.
Спікеркою зустрічі стала Юлія МАРХЕЛЬ – лідерка громадської організації Let’s Do It Ukraine, найбільшого екологічного руху в Україні.
Під час заходу учасники дізналися, як екологічна свідомість впливає на якість життя, безпеку суспільства та розвиток української ідентичності.
Особлива увага була приділена тому, як правильне ставлення до навколишнього середовища сьогодні формує стійкі практики та відповідальність майбутніх поколінь.
Онлайн-тренінг став важливим кроком у вихованні екологічно свідомої молоді, яка здатна робити внесок у розвиток України та збереження її природи.
У центрі обговорення були роль екологічної свідомості у формуванні відповідального громадянина, зв’язок між екозвичками, безпекою та якістю життя, а також вплив родини, школи й громади на щоденні рішення молоді.
Окрему увагу приділили екоактивності «Цифрове прибирання»: учасники очищали телефони й комп’ютери від зайвих файлів, зменшували споживання електроенергії та карбоновий слід, водночас підвищуючи рівень інформаційної безпеки.
Тренінг став майданчиком для осмислення екологічної відповідальності як частини української ідентичності та практичним кроком до формування культури турботи про себе, громаду й майбутні покоління.
Ми вдячні організаторам Let’s do it Ukraine за можливість отримати цінні знання та практичні поради для щоденного життя та громадської діяльності.
Тримаємо курс тільки вперед — до нових знань, досвіду та успіхів!
Денис ЗАДИБЧУК,
здобувач ФПО
спеціальності 101 Екологія








