1 та 2 квітня відбулися профорієнтаційні виїзди до закладів освіти, метою яких було ознайомлення учнів 9-х класів із можливостями навчання у Боярському фаховому коледжі НУБіП України.

1 квітня викладач коледжу ВОЛЯНСЬКИЙ Олексій Васильович провів зустріч з учнями Борівської гімназії. У форматі відкритого діалогу школярі отримали інформацію про освітні програми, особливості вступної кампанії та перспективи подальшого навчання.

Наступного дня, 2 квітня, профорієнтаційна робота продовжилася у Тарасівському академічному ліцеї. До заходу долучилися студентки першого курсу спеціальності G13 Харчові технології – КОДИНЕЦЬ Дар’я та САФІУЛІНА Аріна, які поділилися власним досвідом навчання та першими враженнями від студентського життя.

Під час зустрічей учням було представлено інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка у коледжі, умови вступу, організацію освітнього процесу.

На завершення заходів учнів запросили відвідати День відкритих дверей – «Ярмарку професій», яка відбудеться 4 квітня, де майбутні вступники матимуть змогу детальніше ознайомитися з освітнім середовищем коледжу та обрати напрям підготовки відповідно до власних інтересів.

Проведення таких зустрічей сприяє більш широкому баченню вибору професійного шляху та допомагає молоді зорієнтуватися у сучасному освітньому просторі.

Олексій ВОЛЯНСЬКИЙ,

викладач