Нещодавно Боярську територіальну громаду відвідав Девід О'Кіффа, партнер ініціативи Cities4Cities і лауреат відзнаки «Амбасадор дружби міст». На знак дружби, разом із головою ОТГ ЗАРУБІНИМ Олександром, головою КОДа КАЛАШНИКОВИМ Миколою та партнерами громади БФ «Реабілітаційні сади» на центральній алеї парку Тараса Шевченка м. Боярки висадили пам’ятне дерево.

Максим ЯКУБОВ, студент і Геннадій РАШКОВСЬКИЙ, викладач Боярського фахового коледжу НУБіП України підібрали посадковий матеріал – магнолію кобус ф. «Royal star» та проконтролювали дотримання агротехнічних заходів під час посадки рослини.

Геннадій РАШКОВСЬКИЙ,

викладач циклової комісії технічних дисциплін