9 травня 2026 року Михайло ЧЕРНЕГА, викладач іноземної мови, взяв участь у Всеукраїнському фестивалі «СВОЇ» - масштабному молодіжному заході, який об’єднав активну та ініціативну молодь з різних регіонів України.

У межах фестивалю учасники мали можливість долучитися до обговорення актуальних питань сучасної освіти, міжнародної співпраці, молодіжного лідерства і професійного розвитку. Особливу увагу було приділено міжнародним обмінам, участі у програмах академічної мобільності, можливостям програми Erasmus+, а також практичним стратегіям підготовки успішних грантових заявок.

Під час заходу спікери та експерти поділилися власним досвідом реалізації міжнародних проєктів, участі у стажуваннях, освітніх програмах та молодіжних ініціативах. Фестиваль став платформою для обміну ідеями, новими підходами та формування сучасного бачення ролі молоді в розвитку освіти й суспільства.

Участь у фестивалі сприяла розширенню професійних компетентностей, ознайомленню з новими можливостями міжнародної співпраці й стала важливим кроком на шляху до реалізації власних освітніх і соціальних ініціатив.

Такі заходи не лише відкривають нові горизонти для молоді, а й формують покоління активних, свідомих та вмотивованих фахівців, готових працювати для розвитку України та її європейського майбутнього.