Марафон кліматичної адаптації – загальноукраїнська громадська ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності суспільства про наслідки кліматичної кризи та необхідність адаптації до них.

У травні 2026 року вся Україна долучилася до #Марафону кліматичної адаптації: громадські організації, благодійні фонди, медіа, органи місцевого самоврядування, навчальні заклади, бібліотеки, культурні центри, молодіжні простори, академічні установи, дослідницькі центри.

Понад 230 організацій та установ із понад 140 населених пунктів 24 областей України та міста Києва протягом двох тижнів організовували просвітні заходи, присвячені адаптації до зміни клімату. Загалом було організовано приблизно 300 подій.

У межах Марафону кліматичної адаптації учасники гуртка «Корінь питання» підготували мотиваційний відеоролик молодіжного челенджу про заходи з адаптації до клімату.

Адаптуйся сьогодні – щоб мати завтра.

#МарафонКліматичноїАдаптації #МКА2026

https://www.youtube.com/watch?v=bj57NQW_zi4&t=5s

Уляна ЧАЙКА,

лідер гуртка «Корінь питання»

 

2